5 Şubat 2015 Perşembe

Ofis Mobilyaları:Rekabetin Dekorasyona Yansıması
Yoğun iş temposu, toplantılar, beyin fırtınaları, projeler, görüşmeler, satış, pazarlama... Günümüzde tüm sektörlerde var olan rekabet nedeniyle iş akışı çok daha yoğun ve stresli bir hal almıştır. Uzun çalışma saatleri boyunca her an bir şeyler üretmek ve sunmak için yapılan aktiviteler kişilerde hem ruhen hem de fiziken ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Bir çoğumuzda bu durumu iş stresi ve meslek hastalıkları olarak tanımlarız...


Kalabalık bir kitle bugün çalışan nüfus olarak incelenmektedir. İş hayatında ki bu katılım; ofis mobilyası sektöründe ki üretim ve pazarlama anlayışına da ciddi değişimleri getirmiştir. Bugün bir çok insan evinde geçirdiği zamanın daha fazlasını ofislerinde geçirmektedir ve durum böyle bir noktadayken çalışma alanının dekorasyon ögeleri önem kazanmıştır. Çalışma alanlarınızda ergonomik ve fonksiyonel çözümlerde bir arada kullanmak kaliteli iş saatleri ve işler için mecburidir. Kaliteli bir ortam hazırlamak için ise doğru büro mobilyası seçimi uzun bir zaman dilimi için büyük bir avantaj demektir.


İş alanlarınızda bazı noktaları kişiselleştirmek, ergonomik tasarımların bulunduğu bir ofiste çalışmak ve sektörünüze uygun teknolojik araç gereçlerin çalışma alanında bulunması gibi bir çok faktör rahat ve konforlu bir dizayn için başlıca unsurlar olarak ele alınabilir. Biz bu başlıkların mobilya kısmıyla ilgileniyoruz elbette... Uzun saatler kullandığınız yönetici masası, ofis koltuğunuz ve daha bir çok mobilya aksamı bugün ilerlemiş üretim teknikleri sayesinde çok daha ergonomik ve fonksiyonel bir hal almıştır. Teknolojinin ilerlemesi ve yeni malzemelerin gelişmesi ile beraber hem çok farklı tasarımları hem de ergonomik eklentileri mobilyalarda kullanmak ve bu konforu uygun fiyatlara yaşamak artık mümkün... Gelişmiş renk seçenekleri ve ağırlıklı özel ölçü çalışan firmalarla çalışma alanlarınızda ihtiyacınıza en uygun tasarımı bulup konumlandırabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız ve kendinizin ilerle oluşabilecek meslek hastalıklarına karşı önlem almaları da sağlanmış olmaktadır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder