1 Aralık 2014 Pazartesi

Lamix Toplantı Masaları 2014’ün Gözdesi OlduAnka Ofis Mobilyaları’nın en özel ve en çok tercih edilen Lamix Toplantı Masası serisi; 2015 yılında yeni fonksiyonel eklentileri ile satış ve uygulamalarına devam edecek. Modern ve şık tasarımı, parlak masa ayakları ile gösterişli VIP toplantı masalarından birisi olan Lamix, ilave, u formu ile her alana kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Lamix serisi özel çizgi ve yeni renklerle bir araya getirilmiş, elektronik sistemi ile toplantı salonlarınızı tam anlamıyla donanımlı hale getirmektedir.

ilave yapılabilen ahşap modern toplantı masası


Ofis mobilyaları sektöründe ki tüm yeniliklerin bir araya getirildiği Lamix Toplantı Masaları; krom kaplama masa ayakları ile ışıltılı ve parlak bir görünümü sunmaktadır. 45’lik açılarla bir araya getirilen masa tablası ile net ve prestijli bir görünümü sunuyor. Kaliteli işçiliği ile istenilen her renk ve malzemelerle üretilen Lamix Toplantı Masası; her çalışma alanı ve toplantı salonları için uygulanabilmektedir. Highgloss malzeme ile üretilen Lamix Serisi cam görünümü sağlayan parlak yüzeyi ile modern duruşunu yansıtmaktadır. Keyifli ve renkli toplantı salonları için Lamix doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda Lamix Toplantı Masalarında kullanılan modüler kablo çıkış kutuları ile; toplantı esnasında ihtiyacınız olan her türlü elektronu çıkış modüllerine sahip olabilirsiniz. Eternet, HDI, priz gibi özel isteklerle belirlenen elektronik sistemi ile Lamix her açıdan kullanışlı çalışma alanları sunar.

Modüler kablo çıkış kutuları Anka Ofis bünyesinde üretilen hemen hemen her modelde uygulanmaktadır. Yönetici masalarından, personel masalarına kadar ihtiyaca uygun üretilen kablo kutuları hem şık hem fonksiyonel çözümler sunmaktadır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder